Hakkımızda

FAALİYET KAPSAMI: Plastik EnjeksiyonÜrünleri Üretimi ve Satışı, Plastik Enjeksiyon Kalıbı Üretimi ve Satışı.

KURULUŞUMUZUN ENTEGRE SİSTEM POLİTİKASI
Meka Plastik olarak hedefimiz alanımızda gelişen ve güncelteknoloijileri kullanarak ; müşteri memnuniyetini daima yakalamak ve devamettirebilmek için sistemimizi sürekli iyileştirmektir.Bu iyileştirmelerlebirlikte; topluma, çevreye, müşteriye, kaliteye ve çalışanımıza olanduyarlılığımız ile halkın erişimine açık olmak taahhüdümüz ile tümfaaliyetlerimizde;
* Yasal ve Mevzuat şartlara bağlı kalmak, mümkünse ilgili tüm mevzuatı ve diğergereklilikleri aşmak,
* Müşteribeklentilerini zamanında, kaliteli ürünler ve hizmetler vererek karşılamak,
* Üretimhedefleri doğrultusunda, çevreye ve çalışana en uyumlu malzeme ve teknolojiyikullanmak,
* Kaynaklarımızıen az fire oluşturacak şekilde kullanmak,
* Milliservet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek,
* Çevrekirliliğinin önlenmesinde öncü kuruluş olmak
* İşletmemizçalışanlarına, ziyaretçilerine ve alt yüklenicilerine güvenli işletme veçalışma şartları sağlamak
* Çalışanlarınsağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesinisağlamak,
* Çalışanlarımızasürekli eğitim programı düzenleyerek, iş sağlığı ve güvenliği konularındagereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi ile iş kazalarının ve meslekhastalıklarının önlenebilir olduğu inancından hareketle çalışmalarımıza yönvermek,
* Çalışanlarımızınkalite anlayışını benimsemelerini ve Entegre Yönetim Sistemine etkin olarakkatılımlarını sağlamak genel politikamızdır.

1991 yılında kurulan MEKA PLASTİK, kalite ve müşteri memnuniyeti düşüncesini temel alıp profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ekibi, en son teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla plastik enjeksiyon tekniği ile plastik ürün üretimi gerçekleştirmektedir. MEKA PLASTİK, 2006 yılında bünyesinde kurduğu kalıp üretim atölyesi ile kendisini sürekli geliştirmesi, yeniliklerdeki öncü rolü, dinamizmi, hızlı ve kaliteli üretimi ile birçok önemli projede müşterilerine çözüm ortağı olmuştur. ME-KA ENDÜSTRİYEL TASARIM tecrübeli ekibi ile ürün tasarımı, geriye dönük mühendislik, ölçüsel kalite kontrol, optik tarama ve prototip üretimi konusunda yazılım ve donanım yatırımlarını ve tecrübelerini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Bu geliştirme sürecimiz hala devam etmekte olup 2012 yılında medikal sektörüne geçmişte edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri aktarmak için bu sektöre girmiş bulunmaktayız ve OKSİMED markamız ile medikal sektöründe üretim yapmaktayız.

Uluslar arası sektörel tecrübe ve akademik bilgi birikiminin bir araya gelmesi ile oksimed Medikal 2012 yılı içersinde kurulmuş tek kullanımlık medikal sarf malzeme imalatçısıdır. En son teknolojiyle oluşturulmuş üretim ekipmanlarını, işinde uzman profesyonel çalışanlarıyla buluşturmayı başaran oksimed medikal, sektöründe “Kalite” ve “Dinamizm” olgularının ilk temsilcisi olmayı hedeflemektedir. ISO 9001, ISO 13485 ve CE kalite yönetim standartları ile oksimed Medikal İnsan Sağlığına verdiği büyük önemi belgelemiştir. Oksijen maskesi, nazal oksijen kanülü , nebülizatör set , idrar torbası musluksuz , idrar torbası musluklu , hasta kol bandı , smear (lam) kutusu ve ayarlanabilir boyunluk ile imalata başlayan firma, müşterilerinden aldığı destek ile üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğini artırmayı hedeflemektedir. Müşterilerine sağladığı GÜVEN, İSTİKRAR VE KALİTE Oksimed Medikalin Dinamik Üretici olma yolundaki en büyük farklılıklarıdır.